Nabídka fotografických služeb

Všechny fotografie, které ode mě dostanete jsou v plném rozlišení 36 Mpix fotoaparátu Nikon D810. Fotografie jsou k dodání v základní postprodukci s retuší barev, jasu a kontrastu. Několik Vámi vybraných fotografií z celkového počtu snímků dostanete upravené profesionální retuší. Počet fotografií a doba trvání focení jsou orientační. Originální soubory RAW neposkytuji. Fotografie dle přání připravím také v rozlišení pro web, Facebook, e-mail atp.

Portrétní fotografie, fotografování dětí, akt,
boudoir ...

Fotografování trvá jednu až tři hodiny. Nafotím v průměru 50 až 100 snímků, ze kterých si vyberete patnáct nejlepších. Tyto Vám budou k dispozici v základní retuši. Dvě fotografie které si vyberete profesionálně vyretušuji. Dodací lhůta obvykle jeden až dva týdny. K dodání na DVD, flash disku nebo cloud uložišti.

Business a firemní portréty, CV fotografie

Z několika snímků si vyberete tři nejlepší fotografie, které Vám budou k dispozici v základní retuši. Jednu fotografii dle Vašeho výběru detailně vyretušuji. Dodací lhůta do jednoho týdne.

Svatby

Základní varianta: zahrnuje osobní předsvatební konzultaci, obsahuje fotografování momentek před svatebním obřadem, průběhu obřadu, gratulace svatebních hostů, portréty a fotografie novomanželů a skupinové fotografie svatebčanů. Neobsahuje fotografování dopoledních příprav, hostiny, ani odpoledních a večerních akcí. Nafotím průběžně 1000 snímků, ze kterých si vyberete minimálně 300 nejlepších. Tyto Vám budou k dispozici v základní retuši. Dle vašeho výběru detailně vyretušuji šest fotografií. K dodání na DVD, flash disku nebo cloud uložišti. Dodací lhůta obvykle 2-3 týdny.

Plná varianta: zahrnuje osobní předsvatební konzultaci, obsahuje celodenní focení v délce trvání 12-14 hodin. Fotografování začíná od svatebních příprav nevěsty a ženicha a končí prvním společným tancem novomanželů. Nafotím průběžně 1500 snímků, k dodání je minimálně 500 nejlepších fotografií v základní retuši. Dalších deset fotografií dle Vašeho výběru detailně vyretušuji. K dodání na DVD, flash disku nebo cloud uložišti. Dodací lhůta obvykle 2-3 týdny.

Reportáže a firemní akce

Fotografie jsou dodány v základní retuši. Rozah focení dle požadavku klienta.


Kontakt

Mail: nov@frantisek-novotny.com

Tel: +420 606 323 700

ALL IMAGES © 2019 FRANTIŠEK NOVOTNÝ
ALL RIGHTS RESERVED